Gelecek iyi gecelek...

Yarım Asırlık Tecrübemizle...

    1964'te başlayan inşaatçılık serüvenimize, 1988'de EKŞİOĞLU BEŞLER A. Ş. olarak; kurumsal kimlik kazanmak suretiyle devam etmekteyiz. Bu onur ve güvenle ikinci ve hatta üçüncü neslin katılımıyla kaliteli iş üretmeyi prensip edinmiş güçlü bir ekibiz.

    Şirketimiz 60'lı yılların amatör ruhuyla profeyonelliği mükemmel bir şekilde harmanlayarak, İstanbul'a ve İstanbul'lulara yaşam standardı yüksek mekanlar sunmaktadır.İstanbul'un her iki yakasında binlerce aileyi yuva sahibi yapmış olmanın haklı gururuyla sektördeki yolumuza devam ediyoruz.

    EKŞİOĞLU BEŞLER A. Ş. inşaat sektöründeki gelişerek değişen teknolojiyi yakından takip etmek suretiyle, demire çimentoya değil, hayata ve insana yatırım yapan bir firmadır. Müşteri memnuniyetini kendimize düstur edindik. Yaptığımız inşaatlardan ev sahibi olan ailelerin mutluluğu ve huzuru da bizim için en güzel ödül olmuştur.

  EKŞİOĞLU BEŞLER A. Ş., her zaman müşterlerimizin istekleri doğrultusunda standart ve kalitesi yüksek imalat ile, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak; sektörde çağdaş yaşam kalitesinin öncüsü olarak, adından söz ettirmeyi amaç edindi. İşe başladığımız ilk günden itibaren başarının, ancak tecrübeli ve bilgili bir ekip ile oluşacağının bilinciyle çalışan şirketimiz, daha iyiye, daha güzele ve en mükemmele ulaşabilmeyi hedeflemiştir.

Saygılarımızla.