Devam Eden Projeler

Devam Eden Projeler

Devam eden projeler sayfasına buradan ulaşabilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Detaylı Bilgi →

Taşdelen Tarım Sitesi

Taşdelen manolya sitesi:Son yılların parlayan yıldızı her geçen gün büyüyen kamu projeleriyle değerine değer katan bir bölgede alnımızın akıyla çıkmanın verdiği gurur en büyük sermayemizdir. Proje özelliklerinde; Toplam 180 bağımsız , ticari ,konut ve sosyal donatı alanlarından oluşmaktadır.

Websitesi »
Detaylı Bilgi →

Kurtköy Beşler Sitesi

Proje aşmasında sona gelinen ve arsanın tüm mülkiyeti şirketimize ait olan projemizde bulunan dairelerin 3 Yıl sonra da teslim edilmesi düşünülmektedir. Konut projemizde sadece 2+1 ,3+1,4+1 dairler mevcuttur.Tamamen aileler düşünülerek tasarlanan projemiz 13 000 m2 alan üzerine kurulu olup gerek sosyal donatı alanları ile gerek konumu ile aile konsepti temel alınarak tasarlanan sitemiz şimdiden bölgenin elle gösterilen örnek projelerinden biri olmaya adaydır.

Websitesi »
Detaylı Bilgi →

Caddebostan Beşler Apt.

Beşler Apartmanı 1976'da ekşioğlu Beşler tarafından inşaa edilmiş olup, müşterilerimize verdiğimiz güven ve memnuniyetin sonucu olarak; 2012'de yıkılarak yeniden Ekşioğlu Beşler A.Ş tarafından inşaa edilmiştir.Böylelikle Ekşioğlu Beşler İnşaat A.Ş. kez daha güven inşaa ettiğini bir kez daha kanıtladı...

Detaylı Bilgi →

Ekşioğlu İş Merkezi

Her geçen gün değerlenen Ataşehir Ferhat paşa bölgesinde gelen talepler üzerine şirketimizin imza attığı iş merkezi projesinde yatırım yapan şanslı insanlardan biri olmak isterseniz acele edin .

Detaylı Bilgi →